„Se dřevem to umíme. Denně se snažíme, abychom lidi kolem nás obklopili dokonalými produkty, ze kterých budou mít radost.“

Do našeho týmu hledáme

LAKÝRNÍKA

Bude se hodit:
- Chuť se učit novým věcem
- Zkušenosti s lakováním stříkací pistolí

Co vás čeká:
- Lakování stříkací pistolí (lakování dřevěných dílů)
- Voskování, moření, dřevěných dílů
- Příprava povrchu pro lakování – (broušení, tmelení)
- Pomocné práce v truhlářské dílně
- 1 směnný provoz – výjimečně 2 směnný provoz
- Pracovní doba 5:45 – 14:15 hod.

Co u nás získáte:
- 25 dní dovolené, dotované obědy
- Zvyšování odborné praxe
- Příjemný a pohodový kolektiv
- Platové ohodnocení: 20 000 - 25 000 Kč

Požádat o práci

TRUHLÁŘE

Je pro Vás důležité vidět výsledky své práce?
Uznáváte hodnotu kvalitní řemeslné práce?

Přidejte se k nám

Budete u zrodu nových projektů. Často realizujeme zakázky pro české i zahraniční designéry a architekty. Nebo se budete podílet na výrobě našich standardních produktů. Budete vyrábět loutky, hračky, dřevěné pomůcky do škol a jiné.

K práci budete používat dřevoobráběcí stroje a zadání budete číst z výkresové dokumentace.

Získáte pocit dobře vykonané práce, za kterou Vás oceníme. Poznáte dobrou partu lidí, kteří Vám v práci poradí a pomohou. A taky získáte nové zkušenosti.

Zaujalo Vás to? Pak se těšíme na Vaši odpověď.

A jak vypadá normální úterý našich zaměstnanců?

Podívejte se, jak je zachytila Česká televize, která se k nám jeden všední den podívala.

Podívat se na video

Práce na doma

Přivýdělek pro řezbáře

Jste šikovný řezbář a se dřevem to umíte?

Nabízíme spolupráci při tvorbě našich dřevořezbovaných výrobků.

Neváhejte a napište.

Poslat poptávku

Napište nám

Reference

Podívejte se na výběr z produktů, které vyrábíme.