O výrobě loutek

Loutky Mašek

Ponořte se na chvíli do světa, kde dobro vítězí nad zlem. Každé dítě teď může vklouznout do pohádky a prožít ji úplně z jiného úhlu. Stačí pohybem ruky pohnout jako kouzelným proutkem a postava v rukách ožívá. Stejně jako Pinokio, kterého Gepeto vyrobil, tak i my vyrábíme loutky, které ožívají.

Navazujeme na jedno z nejcennějších kulturních dědictví UNESCO v českých zemích - české loutkářství, a jsme tak jeho součástí. Inspirujeme se v historii a už přes 50 let v naší rodině pokračujeme v této krásné tradici. Nejvíce nás těší radost, kterou naše loutky na svět přináší.

Z velké části se zabýváme výrobou loutek a loutkových divadel pro děti - ty jsou k dostání ve vybraných hračkářstvích a na našem e-shopu s loutkami. Loutky jsou také velmi žádaným suvenýrem - přece jen je to opravdový český výrobek. Díky vzdělávacím aspektům a schopnosti všestranně rozvíjet děti, dodáváme loutky mateřským školám. Mnoho dospělých považuje loutku za krásný dárek a na zakázku vyrábíme marionety i pro amatérské a profesionální loutkové soubory.

Loutky

Naše loutky

Myslíme si, že loutka je skvělý společník do každé generace. Proto vyrábíme jednoduché loutky na tyči pro nejmenší i velké divadelní marionety pro dospělé. Vždy je pro nás důležitá 100% funkčnost a bezkonkurenční kvalita. Díky dlouholeté tradici už víme, jak na to. Navíc jsou všechny materiály na výrobu otestované jako zdravotně nezávadné.

Podívejte se, jaké pohádkové postavy pro vás máme.

Podívat se na loutky
Hračky Mašek

Loutková divadla

Světla v sále se stmívají a opona se otevírá. Znáte to napětí a očekávání při zahájení divadla? A ten prožitek z celého představení? Co si to takhle prožít doma?

Před 100 lety bylo rodinné loutkové divadlo velkým hitem, a ten kdo jej má doma ví o čem mluví. My jsme loutková divadla přizpůsobila požadavkům dnešní doby, a tak může zábava pro celou rodinu začít i u vás doma.

Vyrábíme je lehce použitelné, skladné, pevné a kvalitní. Nabízíme celou řadu scénářů zdarma, rekvizity, scény a nejširší výběr loutek.

Jako inspiraci natáčíme s našimi divadly pohádky ke shlédnutí online.

Zahrajete si s námi?

Podívat se na loutková divadla
Hračky Mašek
REFERENCE

Prohlédněte si, s čím jsme pomohli našim zákazníkům.
A s čím pomůžeme vám?

Co dalšího děláme?

Naše technologické vybavení a výrobní knowhow nám umožňuje dělat víc.

Loutková divadla
Loutková divadla
Výroba loutkových divadel
Vyřezávané marionety
Loutky
Výroba loutek
Ohebné postavičky a panenky
Hračky
Výroba hraček